Drátkové kytičky

18. listopadu 2008 v 18:23 | bestgirlsfriends |  Vyrob si !!!!!!
  • Barvy Window Art
  • Drátek
  • Fólii

Základní postup:

  1. Nejdříve si z drátků vytvarujte okvětní lístky květů a listy, tak aby vám na konci zůstal delší kousek drátku (následně jej použijete na stopku). Položte je na fólii, tak aby drátek ležel co nejvíce na fólii. Pokud by nebyl položený celou plochou, mohla by vám barva odtékat mimo formu. Ještě si vyrobte pestíky. Ustříhněte si malé kousky drátků na jejichž konec kápnete černou barvu.
  2. Teď můžete začít vybarvovat. Můžete nanášet různé barvy a také je můžete pomocí párátka promíchávat. Vznikonou vám tak zajímavé vzory. Dobře vypadá, když použijete třpitivou barvu a nebo když vložíte ještě do nezaschlé barvy korálky nebo nasypete třpitky. Vypadá to jako kapsy rosy. Dbejte na to aby barvy byla těsně u drátků. Pokud se vám přeteče, tak jí po zaschnutí můžete snadno pomocí nůžek odstříhat.
  3. Po 24 hodinách můžete opatrně lístky sloupnout. Vytvarujte květ. Smotejte drátky k době a omotejte květinovou páskou, nebo můžete použít pásku ze zelené barvy kterou si vyrobíte tak, že na folii nakreslíte dlouhý, úzký obdelník.
  4. Na závěr můžete třeba na list nalepit dřevěnou berušku (prodává se v květinářství).Takový květ vám vydrží věčně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co je pro tebe nejhezčí?

štěně 35.8% (19)
kotě 15.1% (8)
morčátko 9.4% (5)
králíček - zajíček 3.8% (2)
hříbě 15.1% (8)
nějaké jiné (napiš do komentářů) 20.8% (11)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama